O mnie...

Wspieram kobiety w odkrywaniu swojego stylu, kreowaniu osobistego, kobiecego wizerunku. Zdradzam tajniki tworzenia zestawów na każdą okazję, uświadamiam jaką siłę posiadają dodatki, a kolory niezwykłą moc.

 

Prowadzę indywidualne konsultacje oraz szkolenia w zakresie dbania o wygląd, opowiadam o podstawach budowania własnego stylu i smart shopping'u, a także o klasycznych aspektach towarzyszących byciu stylową kobietą.

Kilka słów o mnie...

 

Nazywam się Małgorzata Łajdecka. Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, kierunek: kosmetologia, ze specjalizacją Wizaż i Stylizacja. Posiadam kwalifikacje poparte certyfikatem jako Trener oraz Osobisty Stylista. Certyfikowane Szkolenia prowadzone przez Panią Justynę Krawczyk, licencjonowaną Style Coach.

Z pasją i oddaniem od wielu lat zajmuję się dziedziną VM w sklepach w Polsce i w Londynie - światowym centrum mody. Polska: United Colors of Benetton, Cubus. Londyn: USC Fashion, Flagship Store - Oxford Street.

 

Łącząc pracę dekoratora i sprzedawcy w ekskluzywnych sklepach nauczyłam się wielu technik, które w połączeniu z moja pasją i z doświadczeniem pozwalają kreować bardzo indywidualny styl. Każdego dnia wykorzystuję swoją wiedzę, doświadczenie i talent, uwielbiam pomagać innym w odkrywaniu drzemiącego wewnątrz osoby piękna i umacnianiu poczucia własnej wartości, które niekiedy zostają utracone...

 

 

 

 

 

Maciej - Trener personalny

 

Maciej Gościniak Certyfikowany Trener Personalny. Zawodnik formacji obrony w drużynie footballu amerykańskiego. Pasjonat wielu dyscyplin sportu, z którym związany jest od lat, zaczynając jako młodzik od zapasów i judo z kilkoma sukcesami, skończywszy na sportach siłowych i footballu, w którym walczył o zwycięstwa w I lidze PLFA (POLSKA LIGA FOOTBALLU AMERYKAŃSKIEGO). Maniak aktywnego i zdrowego trybu życia. Znakomity motywator do działania, do każdego treningu podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Potrafi doskonale precyzować Twój zamierzony cel i będzie do niego dążył razem z Tobą. Za pomocą wiedzy, którą zdobył przez lata różnych treningów, pomoże Ci zgubić zbędne kilogramy lub przybrać na wadze. Wprowadzi każdego laika w świat treningów zarażając go pasją sportowca. Wymagający lecz z poczuciem humoru, uśmiech i dowcip to jego główne cechy. Oferuję: Pomoc w dobraniu odpowiedniej diety wg. wieku, poziomu dotychczasowej aktywności fizycznej, trybu życia, rozpiski planu treningowego uwzgledniając dokładny opis każdego z ćwiczeń. Treningi personalne zorientowane na osiągnięcie wyznaczonego celu.

Kontakt: mob. 07459897810 lub e-mail: gosciurs88@gmail.com

 

 

Copyright © All Rights Reserved 2010-2015