Metamorfoza dla Panów

Metamorfoza oferta dla Panów

 

Poprzez szereg profesjonalnych usług,

zmienimy lub odświeżymy Twój wizerunek.

Zakres usług z programie:

 

OFERTA DLA MĘŻCZYZN

 

1. Spotkanie... celem zapoznania się z Twoimi oczekiwaniami, omówieniem konkretnych działań związanych ze zmianą Twojego wizerunku.

 

2. Analiza... podstawowa analiza kolorystyczna i sylwetki. Omówienie, jakie działania, zmiany w krojach ubrań przyczynią się do ogólnej poprawy wizerunku. Konsultacja dotychczas popełnianych błędów w stylizacjach.

 

3. Fryzjer... nowa fryzura pod okiem specjalisty.

 

4. Zakupy... wspólne poszukiwania zestawów ubrań codziennych i na różne okazje.

 

OPCJONALNIE:

* Konsultacja z Trenerem Osobistym... gdybyś chciała dokonać głębszej metamorfozy i popracować mocniej nad swoją kondycją, wyglądem. Trener wykona analizę wagi i sylwetki, abyś szczegółowo dowiedziała się co i w jakim czasie możesz w sobie odmienić. Udzieli rad z zakresu odżywiania i dbania o zdrowie. Po konsultacji możliwe zapisanie się na treningi personalne, bądź pomoc w dobraniu odpowiedniej diety wg. wieku, poziomu dotychczasowej aktywności fizycznej, trybu życia. Rozpiski Planu treningowego uwzględniające dokładny opis każdego z proponowanych ćwiczeń.

** Konsultacja z Kosmetologiem... jeżeli uważasz, że potrzebujesz zasięgnąć rady specjalisty pod kątem ulepszenia stanu swojej cery, bądź ciała. Kosmetolog postara się dobrać idealne rozwiązania do Twoich oczekiwań.

*** Sesja zdjęciowa... uwiecznij na zdjęciach dzień swojej zewnętrznej przemiany. Zapraszamy do wykonania profesjonalnych zdjęć w studio, pod asystą stylistki, aby stały się one wspaniałą pamiątką na lata, a także Twoją nową wizytówką.

 

Koszt ustalany indywidualnie w zależności od wykorzystanych usług.

Metamorfoza Totalna przeprowadzana jest na terenie Nottingham, w salonie Hair-Life Professional.

 

Od czego zależy koszt metamorfozy:

- konsultacja osobista - ustalanie konkretnego planu działania metamorfozy - £10

- fryzura, zgodnie z cennikiem: CENNIK - Panowie, Strzyżenie, mycie i modelowanie £13 ( Przy ewentualnej koloryzacji cena ustalana indywidualnie ).

- analiza kolorystyczna/analiza sylwetki - ok. £40. Minimum: 2h (każda kolejna rozpoczęta godzina to koszt £20)

- zakupy - od £50 (min. 2h) (każda kolejna rozpoczęta godzina to koszt £20).

 

DODATKOWO:

- sesja zdjęciowa - cena ok. £60 za 1h, w cenę wliczone są zdjęcia na CD/DVD z retuszem i z obróbką zdjęć, także na terenie Nottingham.

 

- Trener personalny - konsultacja darmowa przy skorzystaniu z usług, inaczej £10 opłaty za konsultację. Dalsze działania ustalane indywidualnie, około. £25/h treningu osobistego lub rozpiskę planu treningowego.

- Kosmetolog - konsultacja darmowa przy skorzystaniu z usług naszego kosmetologa, inaczej £10 opłaty za konsultację.

 

 

 

 

 

Copyright © All Rights Reserved 2010-2015