Oferta

Oferta dla Ciebie...

 

helloMadame - osobista stylistka Małgorzata Łajdecka www.hellomadame.com

 

Moim zadaniem jest zainspirowanie Ciebie i ułatwienie Ci zdemaskowania własnego STYLU. Ważne jest, aby mieć świadomość w czym wyglądasz perfekcyjnie, jaki krój jest odpowiedni do Twojej sylwetki, a który z kolorów podkreśli naturalne piękno.

 

Jeżeli chciałabyś udoskonalić swój wizerunek, zaopatrzyć swoją garderobę w nowe, idealnie do Ciebie pasujące ubrania, dowiedzieć się więcej o sobie, swojej figurze, jak poprzez strój podkreślać naturalne piękno, a tuszować to za czym w swojej figurze nie przepadasz, odkryć swój osobisty STYL to ZAPRASZAM do współpracy.

 

 

Razem możemy stworzyć Twoje nowe JA lub ulepszyć to istniejące, abyś wyglądała i czuła się wspaniale każdego dnia. Do swojego zadania jakim jest uzyskanie Twojego perfekcyjnego wyglądu , podchodzę z pełnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością za Twój wygląd oraz dobre samopoczucie po spotkaniu ze mną. A jak powszechnie wiadomo - JESTEŚ TEGO WARTA!

 

Oferta

 

Zapoznajmy się! Przed dokonaniem przez Ciebie zakupu moich usług, spotkajmy się w miejscu gdzie będziesz czuła się komfortowo, a będziemy mogły swobodnie porozmawiać, np. w kawiarni. Podczas spotkania - omówimy Twoje oczekiwania, dobierzemy odpowiednie usługi, ułożymy plan metamorfozy. Porozmawiamy o Twoich mocnych i słabych stronach obecnego wizerunku, wspólnie zastanowimy się co możemy w nim zmienić bądź ulepszyć. Konsultacja ma na celu poznać Twoje wymagania. W ciągu naszej dalszej współpracy moim zadaniem będzie Cię dobrze ubrać ( nie przebrać! ), nauczyć podstaw kreowania odpowiedniego, spójnego wizerunku i wprowadzenia w życie zmian dotyczących zmiany postrzegania siebie.

Po spotkaniu Ty decydujesz, czy dalej jesteś zainteresowana współpracą ze mną czy rezygnujesz...

 

Czas trwania spotkania konsultacyjnego ok. 40min. Koszt - przedpłata £5.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakres usług

 

1. Analiza sylwetki - dobór odpowiednich fasonów pod kątem Twojej sylwetki, ustalenia odpowiednich proporcji. Omówimy wszystkie kroje, które są dla Twojej figury odpowiednie, wyjaśnię w przejrzysty sposób, które fasony są dla Ciebie najlepsze, a których powinnaś unikać. Opowiem Ci o dodatkach, jaką posiadają siłę w tworzeniu stylizacji.

Dodatkowo, po analizie dostajesz poradnik ON-LINE "helloMadame - Twój STYL osobisty".

Oferta cenowa: CENNIK

 

2. Analiza kolorystyczna (podstawowa) - dzięki tej analizie dowiesz się w jakich kolorach będziesz wyglądać najlepiej. Jest ona określana na podstawie koloru oczu i naturalnego koloru włosów. Porozmawiamy o makijażu, o jego sekretach. Zdradzę kilka zasad i trików makijażowych, dowiesz się o podstawowej zawartości każdej kosmetyczki.

Oferta cenowa: CENNIK

 

3. Przegląd szafy - zgodnie z zasadą 4P.

Zostawiamy ubrania - w których czujesz się i wyglądasz atrakcyjnie, które do Ciebie pasują, dobrej jakości, obuwie, dodatki pasujące do całości. Co zyskujesz - porządek i przejrzystość, listę zakupów i miejsce na nowe ubrania, brak porannego stresu. Dobre samopoczucie i świadomość tego co już w swojej szafie posiadasz. Poradnik z podstawową zawartością każdej szafy.

Oferta cenowa: CENNIK

 

4. Zakupy - wspólnie wybieramy zestawy ubrań, które są gotowe do założenia, które można ze sobą łączyć i zawsze pasują. Komplety ubrań, dodatki dostosowane do Twojej figury, stylu życia i charakteru. Ty decydujesz kiedy zakupujesz produkty, czy robisz to teraz, czy wrócisz po nie w przyszłości.

Oferta cenowa: CENNIK

 

Zasady:

* minimalny budżet na zakupy to £250 (w tym zakup np. uniwersalnej torby i butów na każdą okazję).

* odwiedzamy ok. 5 wspólnie wybranych sklepów.

 

5. Zestaw na 1 okazję.

Potrzebujesz pomocy w zakupieniu odpowiedniego zestawu na konkretną okazję, a pragniesz mieć coś w czym będziesz wyglądać odpowiednio i czuć się komfortowo.

Oferta cenowa: CENNIK

 

6. Metamorfoza totalna - zmień swój lub ulepsz swój dotychczasowy wizerunek pod okiem specjalistów.

Znudziłaś się swoim dotychczasowym wyglądem, chcesz odmienić swój wizerunek, chcesz zrobić na kimś świetne wrażenie lub przed Tobą ważne wydarzenie w życiu, które wymaga poprawy obecnego wyglądu. Pod okiem wykwalifikowanych fryzjerów, stylistki personalnej możesz dokonać zmiany wizerunku na lepsze. Jeżeli potrzebujesz popracować także nad swoim ciałem, kondycją możesz także skorzystać z usług zaufanego trenera personalnego, bądź kosmetologa. Całą przemianę możesz uwiecznić na specjalnie dla Ciebie zorganizowanej sesji zdjęciowej, wykonaną pod nadzorem specjalistów.

Czas trwania: 1 dzień lub do ustalenia indywidualnie, Koszt: ustalany indywidualnie.

 

7. Stylizacja ślubna - pomoc w wybraniu odpowiedniego kroju sukni, koloru, dodatków, butów, fryzury.

Jeżeli brakuje Ci zaufanej osoby, która pomoże Ci w wyborze idealnej sukni na ten wspaniały dzień, to zapraszam na konsultację. Postaram się, abyś wyglądała tego dnia zjawiskowo, a cały efekt komponował jedną, spójną całość.

Oferta cenowa: CENNIK

 

8. Przygotowanie/nadzór sesji zdjęciowej.

Masz ochotę na profesjonalne zdjęcia, chcesz także aby wszystko było dopracowane i wyglądało dobrze, zapraszam do wspólnego zorganizowania sesji zdjęciowej. Pomagam w doborze odpowiednich kreacji, makijażu, scenerii, asystuję podczas wykonywania zdjęć, tak aby efekt końcowy był rewelacyjny, a zdjęcia wyjątkowa pamiątką.

Oferta cenowa: CENNIK

 

9. Visual Merchandising

Potrzebujesz odpowiedzialnej osoby, która wykorzystując szereg technik sprzedaży z zakresu ekspozycji towaru ulepszy sprzedaż Twoich produktów? Podejmę się pracy na zlecenie jako Visual Merchandiser. Przez kilka lat uczestniczyłam w tych projektach i wykonywałam zlecenia jako VM dla firm: USC-Fashion, Londyn, Oxford Street | United Colors of Benetton, Łódź | Cubus, Łódź/Piotrków Trybunalski.

 

Jeżeli chcesz zwiększyć sprzedaż poprzez rozmieszczenie i prezentację produktów, potrzebujesz fachowej pomocy przy udekorowaniu sklepu, zaplanowaniu powierzchni sprzedażowej, stylizacji manekinów, chcesz stworzyć spójny wizerunek swojej marki - skontaktuj się ze mną. Potrzebujesz odpowiedzialnej osoby, która wykorzystując szereg technik sprzedaży z zakresu ekspozycji towaru ulepszy sprzedaż Twoich produktów? Zapraszam do współpracy.

Warunki i cena: ustalane indywidualnie.

 

Zapraszam do korzystania z moich usług.

Przy wyborze kilku usług (tzw. pakietu) możliwe dodatkowe rabaty. Przed rozpoczęciem wykonywania każdej z usług pobieram przedpłatę (wpłata/przelew na konto £10) w celu rezerwacji terminu.

Oferta cenowa: CENNIK

 

Typ usługi
Typ usługi
Opłata dodatkowa

Copyright © All Rights Reserved 2010-2015